درباره پیکسل

ما در پیکسل بر این باوریم که انجام دادن ساده و به دور از پیچیدگی کارها می‌تواند ارزشمندتر و ماندگارتر باشد. پیکسل در نهایت سادگی کلید خورد و سعی کرده‌ایم این سادگی را در تمامی جوانب مد نظر داشته باشیم. ما با اشتیاق پای در این مسیر گذاشته‌ایم و همواره تلاش می‌کنیم محصولات و خدمات متمایز و با کیفیت‌تری را به دست شما برسانیم.

 

ما در تیم پیکسل چند هدف مهم را دنبال می‌کنیم:

اولین و مهمترین هدفی که جرقه‌ی پیکسل با آن زده شد آشنایی و حمایت از صنایع دستی ایرانی بود. در این راستا اولین محصولی که توجه‌مان را به خود جلب کرد محصولات چرمی یکی از تولید‌کنندگان خوش‌ذوق و پُرتلاش شهر تبریز بود که بعد از بررسی‌های لازم و تطابق با استانداردها و معیارهای مرتبط با فروش در فروشگاه آنلاین پیکسل بارگذاری شد.

ما در همین جا از تمامی تولیدکنندگاه خلاق و پُرتلاش صنایع دستی با کیفیت سراسر ایران دعوت به همکاری می‌نماییم.

دسته‌بندی دیگری که برای پیکسل انتخاب کردیم مربوط به صنعت قهوه است. در این بخش سعی کرده‌ایم بیشتر تمرکزمان روی اکسسوری قهوه و دستگاه‌های قهوه‌ساز خانگی باشد. در کنار این مورد در رسانه پیکسل مگ در مورد صنعت گسترده قهوه مطالب ارزشمندی را بارگذاری می‌کنیم تا به سهم خود قدمی در جهت شناساندن این نوشیدنی فوق‌العاده برداشته باشیم.

در ادامه اهداف‌مان در پیکسل بخش معرفی کتاب راه‌اندازی شد که شما می‌توانید بعد از آشنایی با کتاب مورد نظر در صورت تمایل اقدام به تهیه آن نمایید. ما برای مشارکت در گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی شرایطی را ایجاد کرده‌ایم که شما می‌توانید برحسب مطالعه روزانه‌تان از تخفیفات فروشگاه پیکسل بهره‌مند شوید.

در کنار این دسته‌بندی‌ها بخشی را نیز برای لوازم جانبی موبایل و لپ‌تاپ و کامپیوتر اختصاص داده‌ایم تا در این زمینه نیز خدمت‌رسان شما باشیم.

شما در پیکسل خواهید توانست با اطمینان از کیفیت محصولات مد نظرتان خریدی مطمئن انجام دهید. و ما با تلاش بدون منت این اطمینان را در شما ایجاد خواهیم کرد تا در مرحله نخست پیکسل تبدیل به یک برند معتبر در سطح کشور عزیزمان گردد و در گام‌های بعدی برندی باشد که در سطح بین‌المللی قابلیت رقابت پیدا کند تا به سمت آرمان‌مان یعنی شناساندن محصولات ناب ایرانی به سراسر دنیا پیش رفته باشیم.


می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید. 


     


آدرس دفتر مرکزی : تبریز - خیابان امام خمینی - تقاطع رضا نژاد - کوچه دل‌خون  پلاک 38 طبقه اول

آدرس دفتر منطقه آزاد : آذربایجان شرقی - کلیبر- خیابان معلم - خیابان دانشسرا - جنب دبیرستان شهید بهشتی 

تلفن تماس : 04144445590

پشتیبانی 24 ساعته : 09377886680  -  09149046570

ایمیل : contact@picksell.ir