کیف پول چرمی مدل پینار

99,000تومان
تولید کننده:میشو چرم
کد محصول: Wallet Pinar 564
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

جای هیچگونه تعجب نیست که امروزه کیف پول برای اشخاص از اهمیت و محبوبیت خاصی برخوردار است، چرا که هر شخص در طول روز به دفعات از کیف پول خود استفاده می کند.تعریفی ساده و استاندارد از کیف پول می گوید که این یک اکسسوری مسطح کوچک است که برای حمل اقلام شخصی...

گزینه های در دسترس

جای هیچگونه تعجب نیست که امروزه کیف پول برای اشخاص از اهمیت و محبوبیت خاصی برخوردار است، چرا که هر شخص در طول روز به دفعات از کیف پول خود استفاده می کند.

تعریفی ساده و استاندارد از کیف پول می گوید که این یک اکسسوری مسطح کوچک است که برای حمل اقلام شخصی مانند پول نقد، کارت های اعتباری، اسناد شخصی و ... استفاده می شود.

کیف پول ها در اشکال و اندازه های مختلف و جنس های متنوع تهیه می شوند و به مانند لباس های شما، کیف پولتان نیز می تواند نشان هنده سبک و استایل شما باشد.

کیف پول چرمی مدل پینار در ابعاد 18 * 10 * 2 و از چرم کاملا طبیعی گاوی به دست صنعتگران ایرانی ساخته شده است.  

طراحی این کیف به صورت ساده و در عین حال خاص صورت گرفته است به طوری که کیف دارای دو در می‌باشد که درِ رویی به صورت مورب روی درِ زیری قرار گرفته است و به وسیله یک دکمه ساده و کوچک به هم چسبیده‌اند.  با باز کردن درِ اول می‌توانید به محل نگهداری اسکناس‌هایتان دسترسی داشته باشید و همچنین در قسمت داخلی درِ رویی یک محل نگهداری عکس هم تعبیه شده است که با باز کردن یک زیپ می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به محل نگهداری کارت‌های اعتباری نیاز دارید تا درِ دوم را باز کنید که در این قسمت 3 جیب برای جا دادن کارت‌های اعتباری و ویزیت‌تان خواهید داشت. و همچنین یک محل عکس دیگر در این قسمت تعبیه شده است.  علاوه بر این وجود یک محل دیگر برای نگهداری اسکناس‌ها خیالتان را از بابت راحت خواهد کرد.

نمای خارجی کیف در قسمت پشتی بسیار ساده است و هیچگونه جیجی  برای این قسمت در نظر گرفته نشده است.

کیف پول پینار در 2 رنگ‌بندی از طرف تولید‌کننده عرضه می‌شود که می‌توانید بسته به سلیقه‌تان یکی را انتخاب کنید.

چرم
نوع کیف پول
جنس چرم کاملا طبیعی گاوی
ابعاد 18 * 10 * 2
رنگ قهوه‌ای قرمز
نوع بسته شدن دودَر و به وسیله دو عدد دکمه فشاری ساده
مناسب برای استفاده خانم‌ها
سایر مشخصات تمام جیب‌ها دارای آستر می‌باشند
موارد کاربرد برای نگهداری و جابجایی اسکناس‌ها، کارت‌های اعتباری و کارت‌های ویزیت و سایر مدارک ضروری

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید