کتاب مثل یک قهرمان فکر کن اثر دونالد جی ترامپ

26,000تومان
کد محصول: Think Like A Champion Book
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

مقدمه کتاب:در تمام این سال‌ها، آدم‌های زیادی را دیده‌ام که رسیدن به موفقیت برای‌شان یک آرزو بوده است. خودم هم یکی از آنها هستم و با این که هنوز به اوج  پیروزی نرسیده‌ام، ولی تا همین جا هم به موفقیت‌های زیادی نائل شده‌ام. اغلب از من می‌پرسند که رمز و ...

مقدمه کتاب:

در تمام این سال‌ها، آدم‌های زیادی را دیده‌ام که رسیدن به موفقیت برای‌شان یک آرزو بوده است. خودم هم یکی از آنها هستم و با این که هنوز به اوج  پیروزی نرسیده‌ام، ولی تا همین جا هم به موفقیت‌های زیادی نائل شده‌ام. اغلب از من می‌پرسند که رمز و راز موفقیتت چیست؟ به نظرم نباید نام آن را راز گذاشت، بلکه هر کدام از ما باید فرمول موفقیتی را که برای‌مان کاساز است پیدا کنیم.

این مجموعه نوشته‌ها در واقع همانند یک راهنما عمل می‌کنند تا شما را به سوی طرز فکری سوق دهند که باعث می‌شوند به موفقیت نائل شوید. این نوشته‌ها برای من که خیلی کارساز بوده‌اند. در واقع، این جنبه دیگری از شخصیت من است؛ جنبه‌ای که بیشتر سعی می‌کند فکر کند و نشان‌دهنده آموخته‌های فکری من و چگونگی کاربرد آن‌ها در تصویر کلانی که زندگی نام دارد است. شخصیتی که شما از رسانه‌های جهان از من می‌بینید، شخصیتی است اجتماعی، با اعتماد به نفس بالا، گاهی بی پروا و در عین حال صادق. رُک بودن بودن من یکی از دلایل محبوبیت من میان مردم است و در ضمن، البته همین ویژگی دلیل بیزاری برخی از من است. اما یکی از دلایل موفقیتم این است که فوری از کنار مسائل بیهوده رد می‌شوم و یک راست می‌روم سر اصل مطلب.

مثل یک قهرمان فکر کن نمونه‌ای از این نوع دیدگاه به زندگی و کار است. در برخورد با هر مسئله‌ای، اول از همه در مورد آن فکر می‌کنم، شرحش می‌دهم و بعد، آن را تبدیل می‌کنم به یک فرمول. فرمولی که می‌تواند در حد یک مشاوره‌ی مطمئن، برای آدم‌ها مفید باشد. من همیشه از گذاشتن وقت و انرژی برای واکاوی عمق یک مسئله و پیدا کردن یک پاسخ منحصر به فرد و مفید برای آن لذت می‌برم.

در دوران دانشجویی، پدرم، فرد سی. ترامپ، هر هفته برایم برایم نقل قول‌هایی الهام بخش می‌فرستاد. خیل از آن‌ها درباره رهبری و قهرمان شدن در زندگی بودند. از آن‌ها چیزهای زیادی یاد گرفتم و هنوز هم به آن‌ها رجوع می‌کنم و برای همین هم آن‌ها را در این کتاب برای شما گنجانده‌ام.

من خیلی خوش شانسم که در زندگی، راهنمایی مثل پدرم داشته‌ام و امیدوارم این نوشته‌ها به درد شما هم بخورد. می‌خواهم این کتاب را به روح پدرم و تمام آنچه به من آموخت تقدیم کنم. امیدوارم سهیم کردن افکارم با شما راهنما و نیز منبعی الهام بخش برای‌تان باشد.

مشخصات فنی
نوع کتاب چاپی
قطع کتاب رقعی: 22 * 15 سانتی متر
تعداد صفحات 188 صفحه
وزن 200 گرم
نوع جلد شومیز: جلدی که منعطف، نرم و از مقوای نرم باشد اصطلاحا شومیز گفته می‌شود.
نویسنده / نویسندگان دونالد جی ترامپ
مترجم / مترجمان سوسن فلاح
ناشر انتشارات الماس پارسیان
تعداد جلد 1 جلد
موضوع / موضوعات کسب و کار ، موفقیت
مناسب برای بزرگسالان

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید